PL | ENG

ULTRAS DIARY

Ujawnianie swoich wyjazdów w Internecie? Co to w ogóle za pomysł? Pewnie to jakiś policyjny portal!

Żyjemy w dobie wszechobecnego monitoringu stadionowego, obowiązkowych list wyjazdowych z pełnymi danymi, fotografowania dowodów osobistych przy twarzy, namierzania ludzi poprzez telefony komórkowe czy możliwości odtwarzania rozmów przez nie prowadzonych. Jeżeli ktoś niepowołany chciałby się dowiedzieć czy byłeś na jakimś wyjeździe, to na pewno nie robiłby tego za pomocą strony, w którym wpisujesz jedynie dowolny nick, a wprowadzone dane nie mogą stanowić nawet żadnych dowodów. Ustaw, więc swój profil, jako "prywatny", tak żeby nie był widoczny dla innych i wyluzuj. :) Portal prowadzony jest przez wyjazdowicza z kilkunastoletnim stażem, ultrasa Legii Warszawa z grupy Nieznani Sprawcy.

Czy mogę dodać wyjazd, jeżeli nie pamiętam daty meczu/wyniku/liczby kibiców gości/środku transportu?

Tak, oczywiście. Podać musisz jedynie z kim grał Twój klub, zaś reszta informacji nie jest już obowiązkowa. Jeżeli nie pamiętasz dokładnej daty meczu, to wystarczy samo zaznaczenie roku, w którym się odbył. Zachęcamy jednak do wypełniania jak największej ilości pól, bo dzięki temu Twoje statystyki będą bardziej bogate, a przez to ciekawsze.

Byłem na meczu z klubem, który nie rozgrywał go na swoim stadionie. Co teraz?

Domyślnie wybrany zostanie stadion klubu, co nie oznacza, że nie można tego zmienić. Kliknij w "X" w polu stadion i wprowadź nazwę tego właściwego.

Na jeden z wyjazdów udałem się pociągiem, do którego dojechałem autem. Wracałem z niego busem, z którego ostatecznie przesiadłem się na rower. Jaki środek transportu zaznaczyć?

Właśnie dla tego typu przypadków powstała opcja "inne". :)

Dlaczego kilometry liczą się w linii prostej?

Wszyscy wiemy, że życie wyjazdowicza bywa barwne i pełne nietypowych zwrotów wydarzeń. Można, więc przy okazji meczu w Krakowie odwiedzić ciocię w Zakopanem, a na mecz w Szczecinie udać się prosto z wakacji we Władysławowie. Można wybrać się do Poznania, zabierając po drodze znajomego z Bydgoszczy. Do Wrocławia jechać na trzy różne sposoby, a do Gdańska skorzystać z autostrady, której jeszcze do niedawna nie było na mapach. Ciężko też przypomnieć sobie po kilku latach, jaką konkretnie trasą trafiło się na stadion. To wszystko sprawia, że najprostszym rozwiązaniem wydaje się właśnie liczenie kilometrów w linii prostej.

Jestem z FC i nie mieszkam w mieście mojego klubu. W jaki sposób wyliczane są moje kilometry?

Ciężko jednoznacznie określić czy Fan Cluby jeżdżą najpierw do miasta swojego klubu, aby stamtąd udać się na wyjazd czy może prosto pod sektor gości. Dlatego kilometry liczone są po prostu od stadionu Twojego klubu do stadionu, na którym rozgrywany jest mecz.

Czy mogę dodawać wyjazdy zgód mojego klubu lub reprezentacji narodowej?

Założeniem Ultras Diary jest tworzenie statystyk dla swojego klubu. Dodawanie wyjazdów innego klubu sprawiłoby, że większość z nich straciłaby sens. Nie wykluczamy natomiast, że taka możliwość pojawi się w przyszłości.

Nie mogę zalogować się przez Facebook. Czy taka możliwość na pewno działa?

Żeby logować się w ten sposób, musisz najpierw połączyć swoje konto z Facebookiem. Połączyć je możesz w zakładce Mój profil.

Dlaczego na liście moich wyjazdów nie wyświetla się liczba kibiców gości/nazwa stadionu/oceny/mój opis?

Kliknij w interesujący Cię mecz na liście, a rozwinie się więcej informacji na jego temat.

Zauważyłem błąd na stronie. Gdzie mogę go zgłosić?

Napisz do nas na kontakt@ultrasdiary.pl. Na pewno go naprawimy.Twoje hasło musi mieć co najmniej 6 znaków. Aby Twoje hasło było silniejsze używaj mieszanki wielkich i małych liter, cyfr, i następujących znaków !@#$%^&*()

lub

Zarejestruj się przez Facebooka